Miks 24 kinki advendikalender?

Kalendrist

Kommenteeri
Meie kanname endas järgmiseid väärtusi - hetked ning mälestused iseenda ja lähedastega, väike jõulumuinasjutt igas päevas, keskkonnasõbralikkus...Oluline on võtta see hetk, et luua iseenda jaoks ehtsat jõulutunnet igasse päeva. Ja siis tekib küsimus, et kuidas seda teha?
Väike jõulumuinasjutt igas päevas
Kalendri looja naudib väga iga-aastaselt jõuluaega - mandariinid, piparkoogid, elav tuli kaminas ja kohtumised armsate inimestega kuuma kakaotassi taga...Samuti meenuvad sel perioodil alati lapsepõlvejõulud koos advendikalendriga, kus igal hommikul sai põnevusega avastada, milline šokolaadipildikene täna akna taga on. Ja killukese jõulumuinasjutust saab tuua tänud 24 kinki advendikalendrile ka tänasesse päeva. 24 kinki kalender kannab endas järgmiseid väärtusi:
  • Hetked ning mälestused iseenda ja lähedastega
  • Väike jõulumuinasjutt igas päevas
  • Keskkonnasõbralikkus
Mälestused
Aastad on möödunud, kuid usk jõuluimedesse on siiski säilinud. Šokolaad ei ole enam see, mis rõõmustaks, küll aga teevad rõõmu mõnusad hetked iseenda ja lähedaste seltsis. Seega sündis idee tekitada igasse päeva üks maagiline moment, mis aitab luua mõnusaid mälestusi jõuluajast...Ja loomulikult on soov seda rõõmu ka teistega jagada. Seega sündisidki 24 kinki kalendrid - 24 kinki loodusele kalender annab igaks päevaks ühe idee, kuidas saaks hetkeks värske õhu kätte ning 24 kinki iseendale kalender annab igaks päevaks vahva mõtte, kuidas saaks võtta kasvõi pisikese hetke lõõgatumiseks. 

Keskkonnasõbralikkus

Samuti on kalendri looja jaoks oluline keskkonnasäästlikkuse aspekt - seetõttu on kalender toodetud 100% papist ja sellele on võimalik leida pärast kasutamist uusi kasutusviise. Näiteks saab aknakeste taga olevad sõnumid välja lõigata ning terve aasta jooksul kasutada, kui tekib tahtmine minna õue või võtta hetk iseendale, aga ühtegi ideed ei teki. Samuti on oluline, et kalender on toodetud Eestis ning Eesti disainerite ja ettevõtjate poolt - tootmisprotsessi on kaasatud ainult Eesti ettevõtjad. Samuti ei ole pakendamisel kasutatud täiendavat pakendit. Küll on vajalik paki saatmisel kasutada mulliümbrikut, et kalender transporid käigus kannatada ei saaks, kuid selle jaoks on ka välja pakutud variant, kus kalendrile saab ise Tartusse järgi tulla ning täiendav pakendamine jääb sellisel juhul ära.

Lisa kommentaar

Email again: